הודעה חשובה למתאמנות קבוצת גבעתיים

5.12.15

שבוע טוב למתאמנות היקרות שלנו.

 

כפי שבשרתי לכן ביום רביעי, בצער רב אני נאלץ לסיים את הפעילות של הקבוצה במסגרת הנוכחית. אני רוצה להדגיש ולומר שהצעד הזה אינו פשוט עבורי כפי שאני בטוח שהוא אינו פשוט עבורכן. השקעתי מאמצים רבים בקבוצה(גם מעבר למה שנראה לעין) ואני בטוח שאתן נהניתן להגיע ולהתאמן עמי ועם שני והקבוצה היוותה עבור רובכן פלטפורמה נוחה ואיכותית לכושר גופני. אני יודע כמה קשה למצוא מקום שנהנים להתמיד בו ועם זאת עקב התפתחויות לא צפויות (הכוללים בין היתר מעבר דירה לעיר אחרת) אני לא אוכל להמשיך להפעיל את הקבוצה.

 

דעו לכן שבמהלך הימים שלפני ההודעה פניתי למספר מדריכים על מנת להשיג לכם חלופות טובות, איכותיות וקרובות כדי שתוכלו להמשיך בפעילות דומה ללא קטיעה ברצף האימונים. כפי שהסברתי יש לכולכן את האפשרות להגיע ביום רביעי 9.12.15 לאימון היכרות עם אחת הקבוצות של LITTLE FIT- קבוצה עם מדריכה נהדרת(יונית בר) שאני מכיר אישית ויכול להבטיח לכן לגבי מקצועיותה. מי מכן שתרצה להגיע לאימון להתנסות (לא חובה להחליט האם להצטרף ישר )- מזומנת לפנות אליי לקבלת פרטים נוספים. 

 

ביום רביעי הועלתה בנוסף הצעה בפני שני להמשיך ולהדריך את הקבוצה. מבחינתי אין שום מניעה לעניין זה. שני מבחינתה עדכנה אותי ותעדכן גם אתכן שמסיבות אישיות היא לא תצליח בנקודת זמן זו לקחת על עצמה ניהול הקבוצה ולכן האופציה הזו לא קיימת בפנינו.

כמו שהסברתי לכן - כל מי שתרצה שלא להגיע לאימון בקבוצה של יונית, ותעדיף לחפש בעצמה חלופות לקבוצה אני אשמח להעביר לה החזר מלא על האימונים שלא נוצלו בכרטיסיה שלה(ושכמובן יכלו להיות מנוצלים בהתאם לתוקף). ההחזר יתבצע באמצעות העברה בנקאית. אודה למי שמעוניינת בהחזר אם תחזיר אליי את הקבלה המקורית שקבלה (ניתן לשלוח בדואר- פרטים אצלי).

(חשוב לציין מי שרכשה באמצעות אשראי עם תשלומים- התשלומים ימשיכו לרדת כרגיל- אך כאמור שווי האימונים שלא נוצלו יוחזר בהעברה בנקאית).

 

לסיום חברות אתן מוזמנות כמובן להישאר בקשר, להתייעץ ולברר על כל נושא שקשור לכושר או שיקום. בנוסף אני רוצה להודות לשני על האימונים האיכותיים שהעברת בקבוצה ולנופר על העזרה הלוגיסטית החשובה שנתת לי.

 

שמרו על קשר, וחורף נעים :)

דן כהן

2017 דן כהן פיזיותרפיה וכושר מכוון הישג

(C)